Hulluja ne Persut.
Ihan kuin kristillinen puolueen jäsenetkin
Ihan kuin kristillinen puolueen jäsenetkin
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Entäpä SDP :Lisään
avaukseeni
Humalassa ja aina
Totta
Lintilä on kepulainen, senkin hullu.
Persut voisi muuttaa Venäjälle vihapuheineen !!
Rupesiko tappionhaju lemahtelemaan.
Vääryyksien joita vihervassut tekee, sen kritiikki ei ole vihapuhetta. Se on demokratiaa.
Punikkien mielestä kaikki on kunnossa. Mistään ei tarvitse huomauttaa. Ei vaikka kansa kuinka kärsii.
Miljoona taloa maassamme joutuu pakkoremontin kohteeksi. Kaikilla ei ole rahaa tehdä jopa kymmenien tuhansien eurojen remontointi talossaan. Se tietää häätöä rakkaasta kodistaan betonibunkkereihin asumaan ja slummeihin. Tämä on punikkien unelmaa.
Koska kommunistinen eurostoliitto näin vaatii, punikit tietenkin suostuu tähän vaatimukseen. Ei he puolusta kansaa yhtään missään asiassa.
Puoliköyhät on täysin hirveitä.
Fasisti rivisotilaita.
Oikeiston sätkynukkeja.
Kovaa puhetta rutiköyhältä. Sanna on pirihuora
Juoppojen raivo muita päihteitä käyttäviä kohtaan on tunteensiirtosi.
Sama kuin homoille vihaisilla heteroilla.
Ainakin ihmettelen heidän ansaintalogiikkaansa. Miten ihmeessä he uskovat hyötyvänsä siitä että ajavat täysillä oikeistolaista talouspolitiikkaa?
Sanoisit vaan rehellisesti, että vihaat eri mieltä olevia ihmisiä. Kannattaisi ehkä hakea apua tuohon?