Paras pääsi jatkoon ainakin! Why biisi oli mielestäni säälittävä jo ensimmäisen kerran kun kuulin sen.
HYVÄ NORJAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!
6
788
Vastaukset
- stene
suomen pitäs varmaan laittaa joku samalainen apinabändi ku norjalla vaikka teräbetoni ja sitten apinoita häkkiin niin tulis varma voitto
- VWT
Ei suomen biisissä mitään vikaa ollut. Mutta olihan Norja ihan helvetin kova. Ja Teräsbetoni on ihan jees.
Top 3
1.Norja
2.Suomi
3.Romania - europe 2
VWT kirjoitti:
Ei suomen biisissä mitään vikaa ollut. Mutta olihan Norja ihan helvetin kova. Ja Teräsbetoni on ihan jees.
Top 3
1.Norja
2.Suomi
3.Romaniahieno kappale...jotekin kuin ruotsin hitti europe final jne....
- Jaa
europe 2 kirjoitti:
hieno kappale...jotekin kuin ruotsin hitti europe final jne....
Heh.. Niin on erilaiset musiikkimaut ihmisillä. Mun mielestä se oli aika kamala. Asuja, esitystä ja kappaletta myöten. Heviä tuo ei mun mielestä ollut. Jotain 80-luku rokkia.. Erottui kyllä muista ja sillä ansaitusti jatkoon.
- ......
surkea glamrock viritelmä. lisäksi loataan legendaarisen progebändin nimi, luulisi ettei samankaltaista nimeä saa käyttää. wigwam jätetään väli -> wig wam vittu että idiotismi kukoistaa.
- jossitin
Norskit oli kopioinu kivasti Sladea 70-luvulta.
Ihan vanhaa äijää hirvitti, niin tutulta kuulosti.
Ja tää laulaja oli lainannu kuteensa Gary Glitteriltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2443307Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3592956Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,171975Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e631763Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591642MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121523- 1221466
Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11394Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4711385
