Löysin vaimon puhelimesta Badoon jäljen, että siellä puhelimessa olisi ollut sellainen deittiappi. Lisäksi löysin vaimon kuvia, joissa näyttää voitonmerkkiä, ja sattumalta Badoossa pitää olla tunnistuskuvana voitonmerkkikuva. Kuvat otettu 2 päivää ennen tyttöporukan reissua rilluttelureissua.
Vaimo kiistää kaiken ja väittää että on onneton sattuma, eikä tiedä mitään Badoosta.
Syyttelyn seurauksena alkaa uskomaton villiviikko, saan vaimolta hyvää seksiä jokapäivä.
Valehdellaanko minulle?
Pettänyt vai ei?
8
815
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä, seksiä antaa paljon siinä toivossa että unohdat koko homman. Sitten kun aikaa kuluu ja elämä muuttuu entiselleen niin varmasti jatkuu sama ralli. Todennäköisesti piilottaa sovelluksen näkyvistä ettei sitä näe ellei erikseen katso piilotetuista sovelluksista. Meillä kuvio meni niin että aina kun töissö olin niin oli sovellukset asennettu ja sitten poistettu ennen kun kotiin tulin. Google playn sovellus historiasta näkee kaiken, kellon ajat ja päivämäärät millon on mitäkin asennettu tai poistettu. Epäilys heräsi kun puhelimella oltiin koko ajan ja jopa suihkuunkin piti ottaa puhelin mukaan. Huoneeseen tultaessa aina sulki jotain puhelimella ja tuijotti puhelimen aloitusnäyttöä/taustakuvaa. Monesti kun lähdin huoneesta pois ja jäinkin oven/seinän kulmalle seuraamaan niin näpytys alkoi heti ja hymy paistoi kun naantalin aurinko. Asian otin esille ja kysyin että mitä oikein tapahtuu. Mitään ei ole tuollaista tapahtunut tai muista tapahtuneen, olen hullu ja harhainen, hoitoon pitäisi hakeutua ja saisin olla kiitollinen että kuinka jaksaa minua katella, kun syytän uskottomuudesta. Tätä jatkui monet kuukaudet ennen kuin asian otin puheeksi. Halusin seurata tilannetta ja olla aivan varma epäilyksistäni ennen kuin syytän häntä mistään. Se minkä näet omilla silmilläsi on totta. Luotatko enemmän vaimosi sanaan vai siihen mitä olet nähnyt itse.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#177834960
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Kyllä on nyt vaimo lähtenyt metsästysreissulle. Osaanottoni. :(
- Anonyymi
no onpahan sullakin kysymykset. tuohan on ihan ilmiselvä juttu.
- Anonyymi
Meillä väitti ettei ole ollu kyseisillä sivustoilla väitti että ne sovellukset on itsekseen tulleet puhelimeen . En ihan uskonut enkä usko.
- Anonyymi
Ihan kuin mun vaimo selitti " En edes tiedä mitä sovelluksia tässä puhelimessa on enkä osaa edes käyttää niitä".
- Anonyymi
Nehän on nyt muotia, kaikenlaiset pettämisdeittisivut ja sovellukset. Se on niin helppoa naisen saada munaa, kun oma äijä kyllästyttää.
- Anonyymi
Vaimosi on slut!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1943889Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512762Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per751324Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu171256Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101169- 46954
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2020951- 48881
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt214839Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä106652