Hiustenpidennys?

Hei!
Onko täällä pk-sudulla ketään joku joka tekisi histenpidennyksiä ja mitä hintaluokkaa se on???
4457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä kuulin, että ison omenan hair storessa maksaisi 3000-4000 mk pidennys.(Riippuu, miten se tehdään) Tasan tarkkaan euroina en osaa sanoo. Ei musta oo paha hinta.

Äänestä
  • ...halvemmalla saisi vaikka mistä... kalleimmillaan tavallinen pidennys voi maksaa korkeintaan 2500 fim!

    Äänestä

Olen itse jo kolme pidennystä käynyt ottamassa Kalevankadulla Ari Ojalla HairSpace-nimisessä liikkeessä. Ari on Suomen ensimmäinen ja pisimpään pidennyksiä tehnyt kampaaja, joten taitoa ja näkemystä riittää. Soitahan sinne: p. 6854344

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suvi kirjoitti:

Hei!
Onko täällä pk-sudulla ketään joku joka tekisi histenpidennyksiä ja mitä hintaluokkaa se on???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu