Voi teitä hyvät naiset, miksi osa teistä on niin sinisilmäisiä ulkomaalaisten miesten suhteen? Eikö se ole jo moneen kertaan nähty että mikä on lopputulos aina vain uudestaan ja uudestaan ? Lukekaa lehdistä tai palstoilta mitä sanovat sellaisesta suhteesta selvinneet ennenkuin aloitatte tapailua vaikka olisi kuinka tumma ja kohtelias luikku kehumassa teitä maailman kauneimmiksi ja ihanimmiksi, ne tekevät sen vain miellyttääkseen ja housuihin /naimisiin päästäkseen , se on fakta ja sittenpä elätät laiskan miehen ja saat nyrkistä jos et tottele kiltisti, et saa tavata perhettäsi etkä keskustella muiden miesten kanssa edes töissä puhumattakaan tyttöjen baari illoista johon sinulla ei ole asiaa, avioeron tullen lapsesi kaapataan johonkin ja saat elää jatkuvassa pelossa jne !
Jos vähänkään käy mielessäsi tavata ulkomaalaista miestä niin unohda se heti , suomalaiset miehet ovat kuitenkin keskimäärin ihan eri maata !
Pakolaisten kosiskelu
Anonyymi-ap
2
374
Vastaukset
- Anonyymi
No miksi jotkut ihmiset nyt ovat niin kovin sinisilmäisiä muiden ihmisten suhteen? todella monet miehetkin joutuvat huijatuiksi ja ryöstetyiksi ja muuta vastaavaa seksin ja rakkauden kaipuussaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää442239Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten672121Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211960HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363941714Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041665Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241494Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta01390Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821112Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53977- 75945