Se on varmaa Venäjän konsulaatti valvoo

Suomen rauhaa Ahvenanmaalla.
Huoli pois.
870
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Pelko pois

Äänestä

Suuri merkitys Venäjälle...

Äänestä

Elikkä Venäjän sotalaivat tervetulleita. Eläköön eläköön eläköön!

Äänestä

Eläköön Putin

Äänestä

Hyvä niin.

Äänestä

Tommonen loppuu heti. Venäläisiä ei täällä suvaita.

Äänestä

Just, mikä trollien kokous ja fantasiakerho täällä taas pyörii taitaa olla haljua haavetta ja tyhjän boustailua.

Äänestä

Millä tavalla se käytännössä valvoo arvuuttelemalla onttouksia webissä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomen rauhaa Ahvenanmaalla.
Huoli pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu