Kun yhteiskunnassa on jo pidempään pohdittu työajan lyhentämistä ja samaan aikaan suomalaisten terveys ja kunto on puheenaiheena, niin loistava ratkaisu tähän olisi työnantajien piikkiin sallittava liikuntatunti per työpäivä. Tällöin liikunta olisi työaikaa eikä perheellisten ja kiireisten tarvitsisi enää murehtia missä välissä sinne lenkille taas ehtisi. Nyt liitot laittamaan tästä asiaa eteenpäin!
Liikuntatunti
Anonyymi-ap
2
90
Vastaukset
- Anonyymi
Pekka Niska toteutti jo ammoin menneisyydessä kyseistä ajatusta tavallaan.
Maksoi parempikuntoisille suurempaa palkkaa.- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17832414u
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_252510Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.551836Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup131363Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu3041115Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua131063- 2591002
- 60928
- 146903
- 49835
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.113827