Siitä teille iloa vappuun

12119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Rahalla saa ehkä joitain fyysisiä tarpeitaan tyydytettyä mutta aika kylmän ja tyhjän olon se jättää kun ei rahalla niitä tunteita pysty ostamaan.🙂.

Äänestä
  • Ehkä sulta puuttuu mielikuvistusta, tai sitten rahaa maksaa tyttöystäväkokemuksesta.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ehkä sulta puuttuu mielikuvistusta, tai sitten rahaa maksaa tyttöystäväkokemuksesta.

    Ei puutu kumpaakaan mutta maksullisessaseksissä edes ns. tyttöystävä kokemuksessa ei ole mukana aitoja tunteita ja kun ne puuttuu niin ei pääse lähellekään sitä mitä ite kaipaa.🙂.

    Äänestä

  • Mikkojuhan kirjoitti:

    Ei puutu kumpaakaan mutta maksullisessaseksissä edes ns. tyttöystävä kokemuksessa ei ole mukana aitoja tunteita ja kun ne puuttuu niin ei pääse lähellekään sitä mitä ite kaipaa.🙂.

    Aidot tunteet niisk liiik :):):):)

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Aidot tunteet niisk liiik :):):):)

    Niin kyllä se varmasti kovin köyhää ja kylmää on elämä jos niitä ei ole. Kovasti säälin niitä ketkä ovat niin tunnevammaisia että ovat niitä kykenemättömiä tuntemaan. Se on hyvin surullista ja he jäävät todella paljosta paitsi ja niin monet upeat kokemukset kokematta. Tosin ei se mun omaan elämääni vaikuta millään muotoa mutta on hyvin ikävää heidän kannaltaan.🙂.

    Äänestä

Pirun pitkä matka piparille tulisi, enpä taida jaksaa lähtiä, vaikka olihan tuo jutun alkukuvan tyttö ihan mukavan näköinen.

Äänestä

Ehkä joku saa tuosta iloa, mutta se on surullista, jos ammattiin ajautuu vain siksi, ettei ole muita vaihtoehtoja. Se saattaa aiheuttaa psyykkistä haittaa myöhemmin elämässä. Eikä ole kovin turvallistakaan.

Äänestä

Huonosti on asiat, jos pitää seksistä maksaa.

Cool❄️

Äänestä

Maksullisen naisen syli on kylmä. Rotterdamissa tuli istuttua bordellissa, juoden kaljaa ja katsoen lavalla tapahtuvaa tekotaiteellista yhdyntää.

Kollegat halusivat käydä siellä joka viikonloppu, itse lähdin mukaan lähinnä seuran vuoksi.

Äänestä

Baarista voi hakea yhden yön jutun eikä maksa kuin muutaman viinapaukun ja narikan ja ehkä taxin eli 200 euroa.

t- viinamies

Äänestä

Helposti joku baari ilta hesassa maksaa 150 euroa eikä mies saa naista. Joten kannattaa sitä maksullista naista miettiä koska se tulee lopulta halvemmaksi jos pelkkää seksiä haluaa. Monet käy kuukaudessa 3-4 kertaa baareissa ja eivät saa seksiä.

Äänestä

Onko hän palstan nainen eli kuka palstanainen ei halua suhdetta mutta seksiä vaan haluaa eli kuka semmonen naenen o

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/ba131915-3527-499c-9c5f-17dc258417d8?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0XM1UGfvPxGmVqO0T9tXOUPB8Dq2ZXVl_KcW-At2Zju4ZPCQv8zAXKA-8#Echobox=1682754599

Rahalla saa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu