Miksi jätevedet ei poistu kun kääntää poistohanan harmaata klipua ohjeen mukaan, voiko se olla hajalla? Tukoksia ei pitäs olla. Ei niin tipan tippaa tuu ulos vaikka kuinka kääntelis, pitääkö jotain muuta vielä tehdä? Veetuttaa kun säiliö täys ja pitäs jatkaa matkaa.. jos tiiät jotain asiallista neuvoa niin kiitos!
Burstner Nexxo 2010 jäteveden tyhjäys
Anonyymi-ap
3
174
Vastaukset
- Anonyymi
Ettei vaan pyöri pelkkä vipu eli ei avaa sulkua..en tiiä muuta neuvoa.
- Anonyymi
Joko se säiliö tyhjeni?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4068892Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1743328- 181801
- 771156
- 761068
- 271055
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641011Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79995- 55973
- 65930