Purran kamala irvistely ei ota laantuakseen

Lopettaisi niiden huumeiden käytön niin vähitellen naama palautuu lähemmäksi ihmisten mallia.
15230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Irvikissa vääntelee suutaan

Äänestä

Onko aloittajalla jotkut pellelasit nokallaan kun näkee Riikka Purran tuollaisena ja miten on mahdollista ilman tuomiota väittää jonkun käyttävän huumeita?

Purra on tämän hetken valovoimaisin ja herttaisin puoluejohtaja ja mikä älykkyys ja verbaalisuus, hyvä Riikka :)

1Äänestä
  • On vihervasu aloittajalla vaikeat ajat seuraavat 4 vuotta, kun pitää keksiä joka päivä jotain uutta valhetta kun vaalitappio noin kirvelee.

    1Äänestä

Jauhoriikka se ei vaan ymmärrä mennä huumetestiin.

Äänestä

Kamalan ruma akka. Laittaisivat Lidlin paperikassin sille päähän.

Äänestä
  • Muslimit ovat ratkaisseet ongelman pukemalla ne kaapuihin.

    Aku Ankassakin seikkailee Mustakaapu.

    Äänestä

Irvistelee kuin aasi.

Äänestä
  • Näkisitpä, mikä sinun sielussa irvistelee, niin loikkisit suorinta tietä manaajalle.

    Äänestä

Ja sitä paitsi silläkin on SE jalkojen välissä.

Äänestä

Vihervasemmisto vetätynyt jauhojengin kanssa liikaa jauhoja kun näkevät ihmisten irvistelevän. Nyt on sitten kommareilla hallut hallussa.

Äänestä

Äärivasemmiston epätoivo ei ota laantuakseen. Vieläkin vatuttaa kuin pientä eläintä XD

Äänestä

taas sama psykopaatti joka haukkui saarikon hymyä hevosen nauruksi.

sinä itse olet käärmeenpää joka tomussa matelee.

jokaisella on persoonallinen ääni ja kasvot.
kaikki on kaunista.

Äänestä

Ilmankos Suomeen iski kaikenlaiset vitsaukset välittömästi, kun punavihreät saastuttivat hallituspaikat, että kaikki istuimet ja kalusteet pitää polttaa ja uutta tilalle mikrofoneista lähtien.
Ja kaikki istunnot on aloitettava 10 minuutin rukouksella ja ylistyslauluilla Jeesukselle , jota pimeyden henget ei voi sietää.

Äänestä

Miksi ei suostu menemään huumetestiin?

Äänestä

Nou

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lopettaisi niiden huumeiden käytön niin vähitellen naama palautuu lähemmäksi ihmisten mallia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu