Malta olis

kaikki elementit hyvään esitykseen,,,,
7232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei tommosen näköinen mimmi millään voita, niin se vain on.
EIkä sillä mitään showta ollut, liian yksin areenalla.
Ei ehkä jaksaisi tehdä vaativia kiertueitakaan tuolla ylipainollaan.

Äänestä
  • Hmm... ai ehkäpä tämä uhkea nainen nimenomaan jaksaisi raskaatkin kiertueet. Enpähän hänen syömätottumuksiaan tiedä, mutta voipi olla monella laiheliinilla niin kovat dieetit alati päällä, että niitä sitä vasta lavoilla pyörryttääkin! Malta oli eittämättä paras näistä esiintyjistä mitä tulee musiikilliseen puoleen, eikä ollut mikään ruma esiintyjäkään!

    Äänestä

  • Tavallinen tallaaja kirjoitti:

    Hmm... ai ehkäpä tämä uhkea nainen nimenomaan jaksaisi raskaatkin kiertueet. Enpähän hänen syömätottumuksiaan tiedä, mutta voipi olla monella laiheliinilla niin kovat dieetit alati päällä, että niitä sitä vasta lavoilla pyörryttääkin! Malta oli eittämättä paras näistä esiintyjistä mitä tulee musiikilliseen puoleen, eikä ollut mikään ruma esiintyjäkään!

    Ei riitä että osaa laulaa, on osattava viedä läpi tanssi ja showosasto myös.

    Äänestä

  • tipitii kirjoitti:

    Ei riitä että osaa laulaa, on osattava viedä läpi tanssi ja showosasto myös.

    Niin mutta ku sitte pitäis osata vielä laulaaki. Eipä siellä moni muu kyseistä taitoa omannu ku tää maltalainen.

    Äänestä

Taas alkaa suomalaiset ihrapallot huudella. Arvasin tämän. Kaikenlaisia runollisia ihanuuksia yritetään siitä läskistä keksiä. No ihra on ihra, eikä se millään paskapuheilla kummemmaksi muutu.

Äänestä
  • Malta pärjäsi loistavasti siihen nähden, että naapureita ei edes ole. Suomi räpiköi hännillä, vaikka saa huippupisteitä skandinaaveilta.

    Äänestä

  • Siili kirjoitti:

    Malta pärjäsi loistavasti siihen nähden, että naapureita ei edes ole. Suomi räpiköi hännillä, vaikka saa huippupisteitä skandinaaveilta.

    Joo sai niin paljon säälipisteitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saanut voittaa kirjoitti:

kaikki elementit hyvään esitykseen,,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu