edes yksi järkevä ja tietoon perustuva aloitus sivulle?
Olisikohan aika saada
23
574
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä olisi, mutta älä enää postaa tänne fix4you-dieettisi mainoksia, vaan keskustele ja väittele.
- Anonyymi
Tuon linkin "tietoihin" täytyy suhtautua varauksellisesti ja tutustua myös oikeden asiantuntijoiden mielipiteisiin.
- Anonyymi
Minä voisin tehdä useammankin asiallisen aloituksen fasupalojen vaikutuksesta erektioon. Olen vasta MUUTAMAN karkkialoituksen tehnyt niin fasupalat ansaitsee MYÖS oman käsittelyn ja pihtimittaukset ennen ja jälkeen.NYTKIN kusi ja mälli lentää kuin alle 50 vuotiaalla kun söin pussin fasupaloja 562,6 grammaa.PITI syödä vain 15 grammaa mutta ne on törkeän hyviä niin söin kaikki.Loput on piilossa naapurin kellarissa.Lähden tästä herättelemään naapuria.Kello ON vasta puolen yön niin ei kai kukaan nuku kuin laiskat ja läskit sohvaperunat.Minä lähden vielä PYÖRÄILEMÄÄN 45 km lenkin kunhan olen vaihtanut ketjut ja kampiakselin pyörät kumit ja vaihteet ja jarrut ja satulan ja ohjaustangon pyörään jonka ostin tänään kirpputorilta 5 dellä eurolla.Niitä saa halvalla ja varaosat oli halpoja maksoi vain 890 euroa.
- Anonyymi
Tämä fasupala-kirjoitus on ainoa järkevä mielipide tällä palstalla. Ja hyvä ohje laihduttajalle.Vaikka ITSE sanonkin.Mutta VOIN helposti toimia ruokavalmentajana koska MINULLA on 35 den vuoden kokemus laihduttamisesta vaikken olekkaan laihduttaja vaikka laihdutan.
- Anonyymi
Kaikki ikätoverisi ovat jo saaneet suun täydeltä kabanussìa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaikki ikätoverisi ovat jo saaneet suun täydeltä kabanussìa.
Niin varmasti sinäkin, tai ehkä vielä vain HAAVEILET ja olet hiukan KADE.
- Anonyymi
Kuntoilusta vai laihdutuksesta vai painon hallinasta kyse? Järkevää keskustelua aiheesta saat aloiteen tekijä : Koulu terveyden hoitajalta. Työpaikka lääkäri asemalta tai ihan terveyskeskus Terveyden hoitajalta.Varaat vain ajan .
- Anonyymi
edes yksi järkevä ja tietoon perustuva aloitus sivulle?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
edes yksi järkevä ja tietoon perustuva aloitus sivulle?
Suurin osa aloituksistasi on poistettu, koska hvp on todennut, että ne eivät perustu tieteeseen tai että ne sisältävät harhaanjohtavaa tietoa.
Anonyymi kirjoitti:
Suurin osa aloituksistasi on poistettu, koska hvp on todennut, että ne eivät perustu tieteeseen tai että ne sisältävät harhaanjohtavaa tietoa.
Vekun aloitukset poistetaan koska ne sisältävät henkilötietoja, ovat loukkaavia ja ovat massapostauksia. Eivät ne perustu tieteeseenkään mutta se ei ole vastimus.
- Anonyymi
Joltain asian tuntijalta jolla olisi oikein kirjoitus taidot ja varsinkin yhdys sanojen ymmärrystä tai pohja sivistystä.Voisi saada toiminta ohjeita
- Anonyymi
Avauksesta on poistettu vasta 20 viestiä. Jäljellä on siis 8 vietiä, eli hyötysuhde on melko kummallinen.
- Anonyymi
Onkohan veijo hieman fanaattinen?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onkohan veijo hieman fanaattinen?
"Onkohan veijo hieman fanaattinen?"
Eole mutta on paljon kokemusta ja tietoa sinun luuljesi sijan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Onkohan veijo hieman fanaattinen?"
Eole mutta on paljon kokemusta ja tietoa sinun luuljesi sijan.Viime viikolla ylläpídon tytöt kertoívat jossain, että hvp on joutunut poístattamaan diabetes- ja painonhallintapalstoilta víestejäsi tuhatmäärin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Viime viikolla ylläpídon tytöt kertoívat jossain, että hvp on joutunut poístattamaan diabetes- ja painonhallintapalstoilta víestejäsi tuhatmäärin.
Älä viitsi valehdella.
Anonyymi kirjoitti:
Viime viikolla ylläpídon tytöt kertoívat jossain, että hvp on joutunut poístattamaan diabetes- ja painonhallintapalstoilta víestejäsi tuhatmäärin.
Vekun viestejä poistetaan nykyään vain joitakin kymmeniä viikossa. Ehkä pari jää elämään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Älä viitsi valehdella.
Kyllä niitä vuosieen kuluessa on poistettu enemmänkin.
1 poisto päivässä, niin kolmessa vuodessa tulee reilusti yli tuhat...
- Anonyymi
Sinulta nyt ei taaskaan tule muuta kuin ylenkatseellista vaatimusta toisille! Mitä, jos itse tekisit sen "järkevän ja tietoon perustuvan aloituksen" sen sijaan, että vinuilet siitä toisille.
- Anonyymi
Hyvä avaus, poistoja on nyt jo 25 kpl. Alkaa olla ennätyslukemia vaikka itse avaus on saanut jäädä.
- Anonyymi
Ei kyllä ole lähelläkään ennätyslukemia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kyllä ole lähelläkään ennätyslukemia.
Kerro lisää tuosta. Nyt poistoja on 27 kpl, mutta avaus on ja pysyy.
- Anonyymi
Moi,
Yksi mahdollisuus toteuttaa:
Kuluta energiaa liikkumalla, enemmän kuin nautit energiaa.
Tarvitset vain puntarin, mittanauhan ja tietoa ravinto- aineden sisältämästä energiasta, ja eri liikuntamuotojen kuluttamasta energiasta
Ravinto/liikuntapäiväiväkirja jeesaa.
Ketjusta on poistettu 31 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie3206282Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta674134Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom413485Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole773378Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava853320Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1813232Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin1022688Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll572514Abdullah iski Citycenterin vessassa
Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html2152368Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt782113