Ajoin kärkkäisen ohi tokmannille...

tuin ulkolaista yhtiötä ennemmin.
4120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siellä ojassa ulkona olin kun unohdin jarruttaa kurvissa.

Äänestä

Osta puuilon osakkeita, kohta nousoovat kuin raketti pörssissä.

Äänestä

Minä kierrän kaikki lestadiolaisten kaupat ja yritykset kaukaa.

Äänestä

No sehän on sinun henkilökohtainen ongelmasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

tuin ulkolaista yhtiötä ennemmin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu