Vaihdevuosi-ikäinen epätosiTV sarjanäyttejijä Zolciak ja mies eroavat. Liitto kesti 11 vuotta, ja sitten vaihdevuodet heidät erotti.
https://www.foxnews.com/entertainment/kim-zolciak-ex-nfl-pro-husband-kroy-biermann-file-divorce-amid-financial-troubles
Kimberleigh Marie Zolciak (44v) ja miehensä Kroy Biermann (37v) eroavat
Anonyymi-ap
10
412
Vastaukset
- Anonyymi
Ketä nämä ovat?
- Anonyymi
He ovat avioeroa hakevia ihmisiä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
He ovat avioeroa hakevia ihmisiä.
Ai niin, siitähän heidät tunnistaa...
- Anonyymi
Heidän mimensä ovat Kimberleigh Marie Zolciak sekä Kroy Biermann.
- Anonyymi
Ja ketä tuo kiinnostaa ?
- Anonyymi
Minua kiinnostaa vaihdevuosien vaikutukset, etenkin parisuhteeseen mutta ylipäätäänkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minua kiinnostaa vaihdevuosien vaikutukset, etenkin parisuhteeseen mutta ylipäätäänkin.
Tämä tyyppi vastaa itselleen, miten säälittävää!
- Anonyymi
Miehen vaihtarit, haluttomuus, näivettyneisyys, periksiantaminen on paha juttu.
- Anonyymi
Nainen sai tarpeekseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2579010IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116267Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661350Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61301- 1091111
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78969Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60867Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43778MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311693Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23686