Katri-Helena ihme jos Suomi 5 joukkoon.

Laittoi Israelin Nooan! no1
5171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

valitettavasti Unicron ei saa pointteja kun on Israelin vastaista politiikkaa.

shalom! turku

Äänestä
  • Sehän on jokin mielikuvitushahmo..

    Äänestä

Eikö sen paskapussi-avanteen pitänyt voittaa, onhan se huolella rakennettu hahmo?

Musiikki on paskaa, esitys on paskaa, sairas huumori siinä on paskaa, mutta onhan median kollopäät nähneet vaivaa.

Äänestä

Katri: Eikö Panu Rajala voisi esittää yllätysbiisin ja mustana orhina viedä koko skaban!?

Äänestä

Tuo Nooa on Israelin armeijan ammattisotilas. Ei ihan heti uskoisi kun katsoo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Laittoi Israelin Nooan! no1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu