Alle 172-senttiset miehet ovat luusereita!

Köyrijä hyvänä esimerkkinä tästä totuudesta.
15228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Zelenskyi ei ole luuseri vaikka alle sen mittanen onkin

Äänestä
  • Kääpiö se on.
    Haaaah,haaaah, haaaa!

    Äänestä

Kulkeeko teillä hissit ylös asti?

Äänestä

Ei.

Äänestä

tajutonta roskaa, joku jauhojengi diggaa kai yökbheh

Äänestä

Alle keskipituiset normalivahvat miehet ja kaikki naiset ovat luusereita. Tämä vaikuttaa siihen, että joutuu valitsemaan ammatteja, joissa ei tarvitse puolustaa itseään, ja Suomen laki ei salli sitä muuallakaan, joka tarkoittaa maastamuuttoa, joka toki on muutenkin järkevää, kun 80% kannattaa haittamahanmuuttoa, palkka-alea, työttömyyttä, pakkoruotsia, ja kaikki asiat ovat noin puolittain väärin ja huonosti, johtuen kansan ja usein planeetan aivottomuudesta. Eri mailla on asiat erilailla, joista valitsee itselleen sopivimman. Sen voi tehdä myös pituuden suhteen, jos se vain siitä on kiinni.

Äänestä

sateenkäärijällä homo väri vihreä kuten hpekalla

Äänestä

Niinkö? Mä ole just ton pitune ja jos joku tekee pahaa mu pojil saa ostaa ittele arku .Jote knnatta miettii tota pituus seikaa uudellen ku myös vittuiluu pienemillee.

Mies ja vahvempi on se joak puollutaa pienempii.Pituutta ja kokoluokaa sodissa tasotetaan aseilla.

Kunnia miehe ei ketää halveraa

Äänestä
  • Pröööts, sano skäfä.

    Äänestä

Kyllä se vähän niinkin on että ei ole kivaa jos ovista kulkiessa perse ottaa kynnykseen.

Äänestä

Putin alle 172cm. LoZer

Äänestä

Jos olet saanut pituutta, taisit olla siellä liiankauvat. Koska näytit myöhästyvän siltä missä järkeäjaettiin.

Äänestä
  • Ylhäältä alaspäin sitä jaetaan, pidemmät saa enemmän. Tosin kyllä ameriikassa sanotaan että smartass muttei se sitä tarkoita oikeasti että viisaus hanurissa asuu.

    Äänestä

Huh! Just 173. Miks mä en ookaan nyt sit luuseri? Miten se reilu sentti tekee tän ihmeen?

Äänestä

Jokainen on elävässä elämässä kokenut ettei lyhyt, hintelä ja kimeällä äänellä piipittävä ole uskottava johtaja vaikka kuinka asiaa puhuisi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Köyrijä hyvänä esimerkkinä tästä totuudesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu