Fiat Panda

Olen hankkimassa ensimmäistä Fiat Pandaani (se vanha kulmikas malli), mutta mieltäni askaruttaa muutama asia.
- moottorin sitkeys
- ohituskiihtyvyys
- koneen lämmöt
31068
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sama paska kuin Fiat 127.
Ei ohituskiihtyvyyttä jos ei oteta lukuun kuskin kiihtyvyyttä.
Sitkeä kuin pullamössöllä syötetty nörtti.
Yleensäkin koneen lämmot nestejäähdytteisellä ovat alle 100 astetta.

Äänestä
  • hevoskärryn veto. Pitäisi mennä Kreivin ja Valden kanssa raveihin.

    Äänestä

  • -AR156- kirjoitti:

    hevoskärryn veto. Pitäisi mennä Kreivin ja Valden kanssa raveihin.

    tullaan kakakakaan kanssa kans. me ollaan takapenkillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-AR156- kirjoitti:

Olen hankkimassa ensimmäistä Fiat Pandaani (se vanha kulmikas malli), mutta mieltäni askaruttaa muutama asia.
- moottorin sitkeys
- ohituskiihtyvyys
- koneen lämmöt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu