SMILEY lävistys

Moikka! Oon kohta 13v mun äiti on luvannu mulle napakorun ku täytän 13 mut oon pitkään halunnu Smiley lävistystä ja äiti ei yhtään tykkää siitä ajatuksesta nii oisko vinkkejä miten saada äiti suostumaan?
2300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

13-vuotiaan on paras kasvaa ensin aikuiseksi. Puhutaan sitten lävistyskoruista.

Äänestä
  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    🍒 ­N­­y­m­­­f­o­­­m­­­a­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17864460q

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Moikka! Oon kohta 13v mun äiti on luvannu mulle napakorun ku täytän 13 mut oon pitkään halunnu Smiley lävistystä ja äiti ei yhtään tykkää siitä ajatuksesta nii oisko vinkkejä miten saada äiti suostumaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu