En tiedä moniko miehistä on huomannut että monet vanhemmat keski-ikäiset naiset mainostavat urheilevansa todella paljon ja kokevat olevansa paremmassa peremmassa kunnossa kuin mies.
Otin onkeeni ja lähdin erään "kuntomimmin" kanssa hänen haastamaansa sulkispeliin.
Lopputulos oli se että vein häntä pitkin kenttää 6 - 0.
Siis pelaaminen on jees mutta miksi ihmeessä lähteä tuolla asenteella sulkispelkiin takki auki.
Sama asenne on toteutunut muissa lajeissa muuden naisten kanssa. Urheilu/liikunta on hauskaa ja siinä pitää nauttia. Ei tälläistä Elvistelyä paremmuudesta.
Mutta... kilpailkaa keskenänne minä taas asiallisesti poikien kanssa.
Naisten urheilimainostelu
Anonyymi-ap
1
256
Vastaukset
- Anonyymi
😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17866332O
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke673394- 1432380
- 921898
- 1711629
- 901513
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?761464- 661457
- 711236
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771150Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351118