A7vot muistavat taltioivat

Kuin pankkiholvissa pysyvät. Akut palavat loppuun asti.
2110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hirveän kohtalokasta ois varmaan tässä vaiheessa eloa jutella ihan suoraan siitä tästä tai tuosta tai mahdollisesti esittää toive jos jostain pitäis pitää pienempää meteliä kun eihän sitä voi tietää jos kukaan ei mainitse🧐

Äänestä
  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    🍒 ­­­N­y­­­m­­f­­o­m­­­a­­­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17872571g

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuin pankkiholvissa pysyvät. Akut palavat loppuun asti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu