Mitä siellä Rammsteinin After Partyissä oikein hommataan?

Mitä siellähttps://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000009619497.html

Ja Varsinkin siellä sermin takana?
Ei liene vaikeaa arvata mitä?
Kun kutsu käy vain nuorille naisille.
2144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Venäjän trolli levittää huhuja

Äänestä
  • Kuinka monta laakia ukoilta lentää?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä siellähttps://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000009619497.html

Ja Varsinkin siellä sermin takana?
Ei liene vaikeaa arvata mitä?
Kun kutsu käy vain nuorille naisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu