Keski-ikäistä naista

Anonyymi-ap

Niin paljon kun puhutaan ja näkee kirjoitettavan, että moni keski- ikäinen nainen elää puutteessa. Mies on alkoholisoitunut, huonokuntoinen ylipainoinen tai muuten vaan puoliso vierellä ei voisi vähempää kiinnostaa. Minä taas keski-ikäisenä, yksin asuvana miehenä kovakuntoinen ja halukas pitämään naisesta hyvää huolta. Miksi emme kohtaa, missä nämä halukkaat naiset ovat? Ei kukaan voi hyvin puutteessaan, jos on viriili ihminen tyydyttymättömine tarpeineen. En ainakaan minä! Haloo te naisetkin!

7

577

Äänestä

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jaa-a. Jos pelkkää seksiä kaipaa, niin sitten se pelkkä viriiliyskin ehkä riittää.

    • Anonyymi

      Mitä miehet olette mieltä siitä että tällaiset aloittajan kaltaiset yksilöt metsästää teidän puolisoita?

    • Anonyymi

      Ei me keski-ikäisetkään epätoivoisia olla

    • Anonyymi

      Keski-ikäinen nainen on hankala. Pyörii "kavereidensa" kanssa, hyysää aikuisia lapsia ja lapsenlapsiaan jne.

      Ei nainen kaipaa mitään miestä. Ja halut jne ovat häipyneet mielestä.

      Siks miehenä voi lähteä matkoille, ja harrastaa mitä ikinä haluaa.

      • Anonyymi

        Niinpä, jotain tuon kaltaista olen naisissa havainnut. Minusta se tuntuu todella oudolta! Heille riittää saman ikäiset haluttomat naiset, joilla on heidän omat juttunsa. Seksi ja läheisyys ovat häipyneet jo kauan sitten tilalle tulleiden ylimääräisten kilojen ja vaivojen kanssa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niinpä, jotain tuon kaltaista olen naisissa havainnut. Minusta se tuntuu todella oudolta! Heille riittää saman ikäiset haluttomat naiset, joilla on heidän omat juttunsa. Seksi ja läheisyys ovat häipyneet jo kauan sitten tilalle tulleiden ylimääräisten kilojen ja vaivojen kanssa.

        Täysin sama havainto!
        Mutta itse onnistunut olemaan tapaamatta näitä keski-ikäisiä naisia eli en tunne heitä kohtaan enää mitään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      64
      811
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      726
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      517
      716
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      615
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe