kerro jos tiedät

että mistä saisi kokoa 54/56 olevan pitkän hameen...ja tarkoitan pitkän!!!
Kaikki hameet loppuvat nilkkaan tai puolisääreen..mistä saisi maata hipovan hameen!!!
en löydä mistään!
2389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kävin läpi Kuopion joka ikisen mieleentulevan putiikin, hakusessa oli juuri tuollainen pitkä hame ja koko ehkä 48. Löysin yhden, ja siinä oli aivan järkyttäviä rinkulakuvioita. Eli se siitä.

Ostin siisit, mustat housut kesäjuhliin. Pyh.

Äänestä

Heip!
Kävin tänään lindexillä ja siellä oli kokohameita sekä puolihameita koko 56 asti ja olivat todella pitkiä, käy katsomassa jos onnistuisit sieltä löytämään hameen itsellesi :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gytty kirjoitti:

että mistä saisi kokoa 54/56 olevan pitkän hameen...ja tarkoitan pitkän!!!
Kaikki hameet loppuvat nilkkaan tai puolisääreen..mistä saisi maata hipovan hameen!!!
en löydä mistään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu