Tykkäättekö? Siinä on miesten ihannenainen, eikä ole mikään kurppa.
Olivia Dunne
Anonyymi-ap
21551
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Aika nuori kyllä on mutta nättihän hän on. Ja kyllä kurpat on aivan ihania ja voittaa pikkutytöt mennen tullen omasta mielestä vaikka tärkeintähän kyllä on se ihminen eikä hänen ikänsä.🙂.
Se on kai hyvä että osaat naisessa sitä ulkonäköä arvostaa edes auttaako edes se saamaan seisomaan
Ihan jees. Saman näköisiä tyttöjä tulee Lahdessa vastaan yhtenään. Ei niin kiinnitä huomiota muuten, kuin että heitä on paljon.
Samaa mietin, että ihan nätti, mutta hyvin tavallinen. Ei tietenkään ole mitenkään paha juttu. mutta en silti näe hänessä mitään muuta erikoista, kuin julkkistatus. Mä en ole häntä silleen seurannut, että tietäisin onko hän tuossa omassa lajissaan erityisen taitava, vai onko kyse vain taitavasta brändin luomisesta.
Vaan tosiaan ulkoisesti samanlaisia tulee ihan solkenaan vastaan. 🙂
Juu, ei silleen mitenkään persoonallinen, että jäisi mieleen sen vuoksi. Vaan juurikin siksi, että saman näköisiä tyttöjä on pilvin pimein. Myös brunetteina ja punapäinä.
Joku Olivia buumi kuitenkin näkyy lehtien mukaan olevan. 🙂
Nätti, muttei minun makuun viehättävä. Ei sellainen mikä vetoaisi mun sensoreihin.
Kaikilla on toki makunsa. Minä oon ihan lääpällään tuohon Sentan lärviin. Iiiihana. 🥰
https://images.intouch.wunderweib.de/senta-sofia-delliponti,id=d725a760,b=intouch,w=1600,rm=sk.jpeg
No höh. Linkki rikko. 😐https://images.intouch.wunderweib.de/senta-sofia-delliponti,id=d725a760,b=intouch,w=1600,rm=sk.jpeg
Minusta olis ohan kiva, kun joku analusoisia sen, että mistä tuossa on kyse. Eihän tuo ole oikeasti mitenkään tavaomaista käytöstä teinipojille, tuollainen fanittaminen. Itse tytössäkään ei ole mitään niin erikoista ja ihmellistä, että se sen selittäisi.
Oli niin lapsenkasvoinen viellä🤗 Hyvä tulee, kun vähän kasvaa😉 nätti oli.
Ihan kivan näköinen muikkeli. Kyllä tommoselle jo seuraa pitäis ja tytykavariksikin saakka voisin ottaa. Vaikka luonteestahan en tiedä.
Onhan hän kaunis nuori nainen ja osannut tehdä bisnestä olemuksellaan. On myös psykologisesti mielenkiintoinen ilmiö, että miksi juuri Oliviasta on tullut niin suosittu. Hän on selvästi osannut tehdä jotain muista urheilijoista poikkeavaa, jotta on saanut massahurmion aikaiseksi.
Oliviaa ihannoi miehet jotka panis omia lapsiaan jos heillä niitä olisi. Tuollaisten naisten suosio perustuu pelkästään yksinäisten miesten runkkaus fantasioihin.
Joo mutta se on parhaassa iässä oleva parikymppinen tyty ja sä olet ruma, vanha kurppa. Sulje siis suusi.
Kannattaa myös katsoa minkä näköisiin ja kroppaisiin komistuksiin neiti on yhdistetty… on keskiverto miehellä siihen hieman tekemistä, varsinkin, jos on ulkoisesti ukkoutunut.
joo hammastyttöjä sellaisia on aina tapaamisia, treffejä heidän kanssa.
Outolinto voisi olla joku Seppo Sipilä vai timokon oli nimensä.
Mikä kurppa? Luuletko että vaan nuorilla ihmisillä on elämisen oikeus? Oletko nuori? Ajatyelitko tulevaisuudessakin nuorena pysyä? Kyllä sinusta kurppa tulee itsestäsikin,ajattelit mitä ajattelit. Taidat olla aika tyhjäpää. Siitä sielullisesti ontot viestisi.💩
Sait lottovoiton syntyä ihmiseksi ja tuhlasit sen eläimelliseen pässi elämään. Oliko viisasta💩
onko niin hauskaa höpöttää jotain hammaslääkäri-tyttöjenkin kanssa ja juttuja..
Mjoo
Mua on aina kiinnostanut tähdet, joista en ole koskaan kuullut.
Olivia rimmaa hienosti suhteessa itseensä, mutta Dunne taas ei.
Olivia Dim rimmaisi, mutta kuka nyt itselleen niin himmeää sukunimeä antaisi.
(hihitystä)
tiosi hasuakin juttua ... hammaslääkäeritryttöjwen kanssakin itsellä kaikkea
Ihana nuori nainen.