Paperimies.

Heh, vitsi vitsi! ei papeimies tiä työnteosta mitään! napinpainaja, heh mä nauran teille pelleille, onneksi kaikki paperitehtaat siirretään ulkomaille niin säästetään sairaalamenoissa, ei tervi yhteiskunnan tahoilla kuntouttaa teitä lihavia infarktin saaneita huippuosaajia, heh!
3275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä juo enää, aivotoiminta nollassa! No jaa, myöhäistähän se jo on, jatka juomista ja kärsi!

Äänestä

Tikahdu nauruusi, kun näet tulevan sopimuksen!

Äänestä

tosi hyvä juttu hei.ihan oikeest veä viäl jotaa samanlaisii jooko

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Duunari. kirjoitti:

Heh, vitsi vitsi! ei papeimies tiä työnteosta mitään! napinpainaja, heh mä nauran teille pelleille, onneksi kaikki paperitehtaat siirretään ulkomaille niin säästetään sairaalamenoissa, ei tervi yhteiskunnan tahoilla kuntouttaa teitä lihavia infarktin saaneita huippuosaajia, heh!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu