Täysin typerä kysely...

https://www.iltalehti.fi/suhteet/a/7448f542-28e7-4909-b7b7-4c5504abe8f3

Molemmat kysymykset ovat käytännössä samat. Olisin kaivannut enemmän ja monipuolisempia kysymyksiä liittyen siihen mitä kaikkea nainen miehessä hakee. Mutta ei, ainoastaan tuo tympeä "haluatko seksisuhteen vai seurustelusuhteen".
8295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Iltalehti on ihmissuhdejutuissaan joka päivä ilmestyvä Seiska. Pian on juhannus ja lööpiset valtaa näin Suomi rakastelee ja näin Suomi pettää-kalutut luut.

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    💋 ­­­N­y­­­m­­­f­­­o­­m­­­a­­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17888089L

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Iltapäivälehdissä riittää seksi- ja parisuhdevinkkejä joka päivälle.

Nyt tiedän miten teen naiselle sarjaorgasmeja sun muuta tajunnanräjäyttävää.
Toistaiseksi ei ole löytynyt naista, joka olisi ollut kiinnostunut taidoistani.

Äänestä

Iltapäivälehtien jutun aiheet on keväisin, miten laihdutan rantakuntoon ja miten löydän helluntai-, vappu- /juhannusheilan. En jaksanut vastata.

Äänestä

Itse en ole tavoittanut naista elämääni ehkä ei ole mulle tarkoitettua yksilöä olemassakaan ehkä etu ehkä ei.
Terveisin mies 49vuotias.

Äänestä

Eihän nää kummosia yleensä juu ole. Olisin voinut sen miesten kyselyn huvin vuoksi tehdä ja katsoa millainen se on mutta eipä tuntunut toimivan.🙂.

Äänestä
  • No kumpi kiinnostaa enemmän pitkä parisuhde yhden ja saman miehen kanssa vai tykkäisitkö olla monien miesten seksilelu eli olisko hienoo joka päivä olis eri mies tai miehiä no kumpi on se sinun juttusi

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    No kumpi kiinnostaa enemmän pitkä parisuhde yhden ja saman miehen kanssa vai tykkäisitkö olla monien miesten seksilelu eli olisko hienoo joka päivä olis eri mies tai miehiä no kumpi on se sinun juttusi

    No miehet ei oo ollenkaan mun juttu millään tapaa vaan naiset. Itse tietenkin saat olla ihan vapaasti miehistä kiinnostunut ei se multa pois ole mutta mua ei tosiaan miehet kiinnosta varsinkaan romanttisessa ja/tai seksuaalisessa mielessä.🙂.

    Ja kyllä yksi pitkä parisuhde sen naisen kanssa kenen kanssa toisiamme rakastetaan, arvostetaan ja kunnioitetaan sekä yhdessä tahdotaan elämämme jakaa ja vanheta onnellisina yhdessä olisi se optimi tapaus.😊.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kirjautumatonpalstalutka kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/suhteet/a/7448f542-28e7-4909-b7b7-4c5504abe8f3

Molemmat kysymykset ovat käytännössä samat. Olisin kaivannut enemmän ja monipuolisempia kysymyksiä liittyen siihen mitä kaikkea nainen miehessä hakee. Mutta ei, ainoastaan tuo tympeä "haluatko seksisuhteen vai seurustelusuhteen".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu