Piikana&orjana

Pikana & orjana olo loppui noin vuosi sitten lopullisesti.Parisuhteen eteen raataminen ,- myötäeläminen loppui myöskin. Ihana kevät, ihana vapaus tavata mielenkintoisia ihmisiä, harrastaa. Nyt minäkin voin sanoa ylpeänä olen nainen ja minä ELÄN.
3887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itselläni on ns. "vapaus" edessä - tilanne, jota monet hehkuttavat.

Missä tapaat näitä ihania, uusia mielenkiintoisia ihmisiä? Olisi kiva tietää, etten vallan homehdu neljän seinän sisälle?

Äänestä
  • Oon 30v mies.Mä tapaan ennestään tuntemattomia naisia esimerkiksi lavatansseissa.Olen silmäillyt naisia jotka siellä odottavat hakijaa lavan reunassa.Sitten tanssittanut kiinnostavaa usean kerran illan aikana ja pyytänyt mukaan kahvioon huilille.Joidenkin kanssa on tullut sovittua treffit ja parinkin naisen kanssa muutaman kuukauden juttu on ollut vireillä vuosien varrella(ei yhtäaikaa ).Mutta ne meni metsään :(

    Äänestä

Niistä uusista mielenkiintoisista ihmisistä tulee myöhemmin sinun suosiollisella avustuksellasi sinulle parisuhde, jonka eteen raadat piikana ja orjana - myötäeläen...kunnes kyllästyt ja palaat etsimään vapautta, uusia mielenkiintoisia ihmisiä, harrastuksia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä elän kirjoitti:

Pikana & orjana olo loppui noin vuosi sitten lopullisesti.Parisuhteen eteen raataminen ,- myötäeläminen loppui myöskin. Ihana kevät, ihana vapaus tavata mielenkintoisia ihmisiä, harrastaa. Nyt minäkin voin sanoa ylpeänä olen nainen ja minä ELÄN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu