Miehen poika

Anonyymi-ap

Tämä ei ole provo. Eikä ehkä tälle palstalle kuulu, mutta mutta. Olen suhteessa itseäni yli 10 vuotta vanhempaan mieheen. En ole tyttönen itsekään. Suhteemme alkuun ei liittyvät pettämiskuviota, olimme molemmat 100% vapaita, kun aloitte suhteeseen. Miehellä on n 30v poika.
Ei ole minkäänlaista aietta häneen sekaantua, mutta olen useamman kerran saanut pojan kiinni itseni tuijottamisesta. On kohtelia ja auttaa siivoamaan ruokailun jälkeen paikat, puhuu kohteliaasti ja puhuttelee minua etunimellä tyyliin: "Mitäs sulle, Marja, kuuluu?"
Sen verran vanhan kettu näissä hommissa olen, että kyllä sellainen miehen tuijottamisen vaistoaa ja huomaa.
Kääntää katseensa heti pois, kun huomaan että huomasin.
En kuvittele, omaan ihan terveen istunnon eikä ole fantasiaa nuoremmista miehistä.
Onko muilla vastaavasta kokemusta???

3

1087

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itselläni samankaltainen tilanne. Tytärpuoli, joka asuu omillaan mutta vierailee meillä tiuhaan... Useasti kun äitinsä toisessa huoneessa, vessassa tmv. niin hameen helma nousee tai jalat sohvalla hieman aukeavat ja pikkuhousut vilahtaa, jos niitä on! Aina ei ole... Eli hänen toimintansa vielä suorempaa kuin sinun tapauksessasi.
      Kerran oltiin samaan aikaan kaupassa niin näytti mulle hyvin seksikkäitä pikkuhousuja ja kysyi että olisiko nämä kivat? Sopisiko hänelle?
      En sitten tiedä mitä yrittää koska ollaan kuitenkin naimisissa hänen äitinsä kanssa. Enkä ole antanut minkäänlaista rohkaisua mihinkään suuntaan millään tavalla.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        🍒 ­­N­­y­­m­f­­o­m­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17897718q

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Anonyymi

      Kuulostaapa kiusallisilta tilanteilta molemmat. Aiotteko tehdä tilanteelle jotain esim. ottaa asian puheeksi? Vai koitatteko vaan luovia ja vältellä näitä kohtaamisia ja olla niinkuin ette huomaisi mitään?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      87
      3502
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      5
      1729
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      5
      1472
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      29
      1301
    5. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      51
      918
    6. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      70
      862
    7. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      35
      852
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      47
      810
    9. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      774
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      767
    Aihe