Ja miehellä alkaa kesäloma niin ja jos sinä töihin joudut niin ostatko usein tai joka päiväksi miehelle olutta 12-24 tölkkiä et se pärjää kotona kun olet töissä ja vaik sinullakin loma ettekä mee mihinkään niin ostat olutta ettei mies kuivu ja näänny kesäpäivinä ja lomallansa
Nainen jos sinulla olis oma mies
Anonyymi-ap
15415
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ei onneksi tarvitsisi tuollaisia miettiä kun tiedän että hän mies ei juo. 🙂
Sit kannattaa mennä äkkiä sairaalaan ja tiputukseen et saa nestettä muuten kuolee pois
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17898053Y
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
En osta. Siellä on miehen entisetkin juomatta.
Mistä sinä näitä typerääkin typerämpiä kysymyksiä kehität?
Onko kyseinen mies neliraajahalvaantunut vai persaukinen kun ei itse pysty kaljojaan ostamaan? Vai äitiä vailla oleva ikuinen ruikuttaja?
En osta olutta enkä tupakkaa. Miehen kuuluu itse ostaa tuollaiset jutut.
Ropotti vei kaiken. Joi.
En varmasti ostaisi, enkä minä sellaista miestä ikinä ottaisikaan, joka kovin paljon on oluen ja viinan perään.
Sitä suuremmalla syyllä, ettei ilman minua kotona pärjää. En katsele mitään mammanpoikaa ainakaan.
Ei ole. Mahdoton on kuvitella. 😢
En osta miehelle ikinä olutta, oli arki tai loma.
Minun kultainen kaljannoutaja osaa hakea myös viinejä 😍
Jos mieheni olis kännissä kun tulen töistä kotiin niin mies saa pakata kamansa heti ja häipyä iki ajoiksi.
En tee mitään hyväksi. Tosimies pärjää karuissa oloissa. Jos hieman jyrkempi vielä olen, niin odotan että hän valmistanut meille kesäisen illallisen :)
Miestä pitää karaista. Se on vettä hanasta tai ei mitään. N50