Voiko jääkappia asuntoautossa käyttää yhtä aikaa kaasulla ja verkkovirralla?
Entäs akkuvirralla ajonaikana ja samalla kaasulla
Jääkaappi kaasulla plus verkkovirralla
14
547
Vastaukset
- Anonyymi
ei voi
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17899320m
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Kyllä voi jos on rumatikki
- Anonyymi
9100 kmRumatikin puhallin ei puhaltanut lämmintä pahviputkista. uusi pahviputki oli Kuopissa Klo.16.57. Starkilla kallist
Hurmuri Kuopiosta Palstavahti Joksu - Anonyymi
Reinoreppanalla on kotilomalla ollessa unirytmi aina täysin sekaisin.
- Anonyymi
Se kuuluu taudinkuvaan.
- Anonyymi
1780km etuvalosta palo lyhytlamppu ja parkkimis valaisin
Palstavahti Kuopiosta - Anonyymi
Jääkaappi ei jaksa viilentää kunnolla, näin helteellä olipa verkkovirrassa tai kaasulla niin tuskin jaksaa alle 8asteen viilentyä. Syksyisin kyllä menee lähelle nollaa.
Onko helteen syy vai jääkaappi finaalissa?- Anonyymi
Kyllä on sinulla jääkaapissa uupumisen merkkejä . Meillä vaunun jääkaappi tekee hyvin kylmää, vaikka nyt onkin hellettä . Pakkasessa jäätelökin aivan jäässä .
- Anonyymi
Kestää kauan kun kaapillinen lämmintä kaljaa jäähtyy. puhalla rumatikillä kaappiin , niin kyllä jäähtyy.
Palstavahti Joksu niksinurkka- Anonyymi
Pöpijokinen se vaan jaksaa ja jaksaa, koskahan se hetki tulee koittamaan jolloin siitä päästään lopullisesti eroon?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pöpijokinen se vaan jaksaa ja jaksaa, koskahan se hetki tulee koittamaan jolloin siitä päästään lopullisesti eroon?
Jos se on ruumiintoiminnoiltaan yhtä heikossa hapessa mitä älyltään, niin ei siitä kovin pitkään ole enää eläjäksi.
- Anonyymi
klo 22;17 lähdin Savon Sanomia jakamaan .
Palstavahti Kuopiosta - Anonyymi
Jääkaapissa yleensä on valintakytkin, millä voi valita vain yhden vaihtoehdon.
Tosin 30 v. Upossa on erilliset kytkimet, mutta en suosittele kokeilemaan.
Kyllä se kaasulla jäähtyy riittävästi, kun laittaa jo vuorokausi ennen matkaa
tulille. Onko ulkoseinän jäähdytysritilät auki ja ilmankierto kaapin ala- ja
yläpuolella riittävä. meilläkin oli leikkuulauta aina kesäisin pois paikaltaan
että jäähtyi tarpeeksi. Milloin on itse poltin viimeiksi huollettu/puhdistettu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3604286Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1443739KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti882608Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92421Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei122236Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1521910Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181818- 1191808
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241409Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j1551095