Pystyykö joku kirjoittamaan mulle tän kyseisen biisin sanat? (biisin nimest nyt en mee vannomaan)
Kuulin tän biisin vaan tässä taannoin ja jäi pyörimään päässä. "itsekunnioitus menny, jääny huoran maine... ja ku kuolet sua ei tuu kaipaamaa ketää.." jotain tällästä.
Oisin tosi kiitollinen niist sanoist...
pikku piri huora-lyrics..?
3
7115
Vastaukset
- chainsmoker
Kappalehan on Steen1:n levyltä: Salaliittoteoria
Pikku pirihuora
Pikku pirihuora, pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora. Pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora.
Kohta kaikki on taas toisin.
Anu makaa valveilla aikä pysty nukkuu, hiki valuu vapisee kaikkialle sattuu.
Onneks makaa pari pamii pöydällä, vähän ensiapuu kun on kipeet laskut päällä.
Puhelin käteen, pakko hoitaa snagut. Virrat on poikki, pakko lataa akut.
Anul ei ole massii mut se ei ole ongelma, Anu hoitaa yleensä pirit pillulla.
Onneks jätkän frendi blisailee biittii, ei välii vaiks sil ois hiv tai hepatiitti.
Rakkautta se ei oo, sitä vaan oppii, olemaan sen lähel kenel on eniten douppii.
Välil nää jutut vaatii selviytymiskykyä, ku faija istuu konnulla ja mutsi vetää nykyä.
Grammat mittaa onnea itähelsingissä, huominen on vain ruiskumitan päässä
Pikku pirihuora, pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora. Pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora.
Kohta kaikki on taas toisin.
Kolmekymppisenä ei oo enä kivaa ja Anu silti edelleen elämäänsä pilaa.
Lapsiki on syntyny ja äiti on nisti. Sossu sen mukulan lastariin pisti.
Ei oo hyvä kun isäpuoli hakkaa, näin pirihuora pirihuoran kasvattaa.
Voi moni mun läpät zoukkina ottaa, mut tää on itäpuoli ja mun tarinat on totta.
Kohta on äiti ja tytär samassa loukussa, heiluu itäpuolella pahassa pirikoukussa.
Jäi tytöltä tiskille tikku karamellit, tutummaks tuli imut, nipsut sekä pellit.
Tälläset jutut täyttää mut vitun vihalla, kuinka tällästä voi tapahtuu mun omalla takapihalla.
Taas kerran itäpuolen ympyrä sulkeutuu, kun pirihuoran tytärkin piikkiin tarttuu.
Pikku pirihuora, pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora. Pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora.
Kohta kaikki on taas toisin.
Itsekunnioitus menny jääny huoran maine, elämän tarkoitus on vain huumausaine.
Taas yks lisää joka luuli pystyvänsä huumeiden kanssa normaalisti elävänsä.
Hidas itsemurha, yhet snagut lisää. Ulos ei pääse kun oot kerran menny sisään.
Helvetistä taivaaseen ja sieltä takasin. Elämästä paeta, olla ihan sekasin.
Rakkaitas kusetat saadaksesi rahaa, kamaa mikä tekee sulle aivan vitun pahaa.
Toleranssi kasvaa täytyy annoksia lisätä, joka kerta sä kuolet vitun huora vähän sisältä.
Anulle kukaan ei sanonu suoraa ettei ole olemassa vanhaa pirihuoraa.
Voit itähelsinkiä sisää suoniis vetää ja kun kuolet ei sua tuu kaipaamaan ketään.
Pikku pirihuora, pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora. Pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora.
Kohta kaikki on taas toisin.
On muuten helvetin hyvä levy...- ZeRo
yauh... kiitti :D
pakko tykittää ny puolyötä taas tätä biisii, ku o sanatki... :D
- Anu
Pikku pirihuora, pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora. Pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora.
Kohta kaikki on taas toisin.
Anu makaa valveilla eikä pysty nukkuu, Hiki valuu vapisee kaikkialle sattuu. Onnex makaa pari pamii pöydällä, vähän ensiapuu kun on kipeet laskut päällä. Puhelin käteen, pakko hoitaa snagut. Virrat on poikki, pakko lataa akut. Anul ei oo massii mut se ei ole ongelma, Anu hoitaa yleensä pirit pillulla. Onnex jätkän frendi blisailee biittii, ei välii vaiks sil ois hiv tai hepatiitti. Rakkautta se ei oo, sitä vaan oppii, olemaan sen lähel kenel on eniten douppii. Välil nää jutut vaatii selviytymiskykyä, ku faija istuu konnulla ja mutsi vetää nykyä. Grammat mittaa onnea itähelsingissä, huominen on vain ruiskunmitan päässä.
Pikku pirihuora, pikku pirihuora.....
Kolmekymppisenä ei oo enää kivaa ja Anu silti edelleen elämäänsä pilaa. Lapsiki on syntyny ja äiti on nisti. Sossu sen mukulan lastariin pisti. Ei oo hyvä kun isäpuoli hakkaa, näin pirihuora pirihuoran kasvattaa. Voi moni mun läpät zoukkina ottaa, mut tää on itäpuoli ja mun tarinat on totta. Kohta on äiti ja tytär samassa loukussa, heiluu itäpuolella pahassa pirikoukussa. Jäi tytöltä tiskille tikkukaramellit, tutummax tuli imut, nipsut sekä pellit. Tälläset jutut täyttää mut vitun vihalla, kuinka tällästa voi tapahtua mun omalla takapihalla. Taas kerran itäpuolen ympyrä sulkeutuu, kun pirihuoran tytärkin piikkiin tarttuu.
Pikku pirihuora, pikku pirihuora.....
Itsekunnioitus menny jääny huoran maine, elämän tarkoitus on vain huumausaine. Taas yks lisää joka luuli pystyvänsä huumeiden kanssa normaalisti elävänsä. Hidas itsemurha, yhet snnagut lisää. Ulos ei pääse kun oot kerran menny sisään. Helvetistä taivaaseen ja sieltä takaisin. Elämästä paeta, olla ihan sekasin. Rakkaitas kusetat saadaksesi rahaa, kamaa mikä tekee sulle aivan vitun pahaa. Toleranssi kasvaa täytyy annoksia lisätä, joka kerta sä kuolet vitun huora vähän sisältä. Anulle kukaan ei sanonu suoraa ettei ole olemassa vanhaa pirihuoraa. Voit itähelsinkiä sisää suoniis vetää ja kun kuolet ei sua tuu kaipaamaan ketään.
Pikku pirihuora, pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora. Pikku pirihuora.
Ota snagut, pikku pirihuora.
Kohta kaikki on taas toisin.
( Oot ehkäpä jo saanu noi sanat jostakin, on menny jo hetki siitä kun oot laittanu tot viestii....
Mutta jos et oo, niin kas tässä. Olkaapa hyvä!)
T: ANU
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksköhän mä oon tuolla
Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup324691Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene152648Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su642533Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko252455- 321837
Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla321641Se meidän sydänyhteys
Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi731496Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?601428- 661304
- 821241