Onhan se ikävää kun kukaan ei muista.
Selänteellä kova tarve päästä lehtiin.
Anonyymi-ap
16251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Täyttä asiaa..
Teemu puhuu asiaa!
Työ on parasta hoitoa moneen vaivaan!
Tuo valtakunnan teemu vois itte mennä edes kerran vuodeks jonnekin oikeisiin töihin normi palkalla ja kertoo sitten mitä mieltä on kun tietää paremmin ja on kokemusta. Ja jos kukaan ei ota ikämiestä niin voi mennä vaikka 9e/päivä työharjoittelemaan.
Kommarin naama loistaa punaisena kateudesta!
joo onnee vaan sulle naama punasena kateudesta oot sen ansainnut
Punafasistit punottaa! 😂
Teemun on ihan turha puhua. Maksetut sanat
Paljonko sai kun antoi haastelut. Me maksetaan hänen hyvin vointi.
Ei tässä tarvi kateellinen olla. Mutta mitä arvoa on sellasen ihmisen puheella joka ei ole elänyt tavallisen palkansaajan pussin varassa.
Muutenkin voi sanoa,että ihan turha nostaa joitakin muiden yläpuolelle.
Huippu urheijat ovat jo aikanaan saaneet huomiota. Miksi sitä pitää jatkaa heidän lopun elämää
Aivan on ollut naurussa piteleminen ton selänteen höpinöistä. On oikee linssilude sitä harmittaa kun ei oo tapetilla enää pitää vähän älämölöä ja kertoilee satuja
On jotekin surullista kun hän omia vanhaan mollaa.
Olisi edes sen verran kannattajien puolella, että esittäisi rakentavia ehdotuksia.
Esim. Maksuttomia kuntosaleja ulos.
Mainostaisi,että hänkin käyttää näitä
Tai ohjaisi omalla esimerkillään vaikka liikunta iltoja kylän rastille.tai työttömille hankkisi töitä niin tajuaa miten vaikeaa on työllistyä ottaa vaikka työkkärin kanssa sattuman varaisesti yhden ja yhdessä katsotaan löytyykö töitä ja miten helposti
Mutta tää yleistäminen ja mösäämine ei oo mistään kotosi sori vaan Teemulle sellaset terveiset Parempi olla hiljaa jos ei oo muuta kuin hau hau hsu.
Teemu❤️
Se on pahempi pyrkyri lehtiin, kun Mariini. Luuleko se jotta jotain kiinnostaa tommosen vanhan keskinkertasen kiekko hepun touhut.
Mariini🤡
Teemuhan ei ole mikään järjen loisteputki, mutta onhan sillä omat arvonsa ja menestynyt urheilija. Teemun kannattaisi tuolla maineella tehdä tosiaan jotain nyt poliittisesti eli ajaa nuorille enemmän urheilua kouluihin, tsempata syrjäytyneitä urheiluun mukaan jne. Suurin osa työpaikalla olevista ei saa palkkaa, vaan on siellä harjoittelijana, tai kokeilijana tai kuntoutuksesta tai sitten 9 euron ruokarahalla. Ei Teemukaan niitä toisistaan erota, mutta kehottaa silti niitä menemään töihin!
Sulla kommari sammunut lamppu ajat sitten!