Rita Sahatçiu Ora, 32v ja naimisissa, esittelee tisujaan Pariisin haute couture -viikon aikana, nännit kokoajan erektiossa. olisikohan elokuvarekvisiittaa. Ihan OK tisut vaikka onkin jo 32v vanha.
https://thefappeningblog.com/rita-ora-flashes-her-nude-boobs-during-the-haute-couture-week-in-paris-72-photos/
Rita Ora esittelee tisujaan
11
514
Vastaukset
- Anonyymi
Vähän liian pienet nännit.
Kuka se on?
- Anonyymi
Ora on muun muassa monimiljonääri, 30M$.
https://www.cosmopolitan.com/entertainment/celebs/a43072121/rita-ora-net-worth/ Anonyymi kirjoitti:
Ora on muun muassa monimiljonääri, 30M$.
https://www.cosmopolitan.com/entertainment/celebs/a43072121/rita-ora-net-worth/Ok...
- Anonyymi
mustasusi kirjoitti:
Ok...
Tehnyt myös muutaman biisin.
Anonyymi kirjoitti:
Tehnyt myös muutaman biisin.
Kyllä sitä toisilla on. Ne piirtää kellä on liitua.
Ihan kiva.
- Anonyymi
Pitkät päällä.
- Anonyymi
Onhan siellä myös alapakaraa ja sivupakaraa tarjolla https://thefappeningblog.com/wp-content/uploads/2023/07/Rita-Ora-Nude-The-Fappening-Blog-13.jpg
- Anonyymi
Oli kyllä ihan seksikkään näköinen ruisrockissa pari vuotta sitten.
- Anonyymi
Vähän on pienet tissit mimun makuun. Eikä peppukaan nyt niin muodokas ole. Paljastavasta tyylistä ja nöpöttävistä nänneistä kuitenkin iso plussa! Tällaista rohkeutta ja tyyliä soisi näkevän enemmän ja katukuvassakin. Harmi vaan suomalaiset naiset on tosi tylsiä pukeutujia. Paitsi jotkut teinitytöt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.737977Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m876043Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,795519Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot675436Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1124697Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1202441Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41311Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71304Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa421139Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko501120