Kaikki surut

Suurena möhkäleenä, piilossa ettei kukaan näe. Ei ole ketään, kelle puhua ja vaikka olisikin, tuskin osaisin. Enää en pysty edes kirjoittamaan, sattuu kaikki niin.
2489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Aika parantaa haavat..

Äänestä

Mullakin on taas Sellanen päivä.

Kukaan ei tiedä mitä mä suren tai ees että mä suren. Muhun on sattunut jo niin kauan, mut mä en vaan voi tottua siihen. Mä oon ollut hiljaa niin kauan etten enää osaa kertoa kenellekään.

Joka toinen päivä mä toivon et mä vielä tapaisin Hänet vaikka tiedän et se olis yhtä helvettiä. Joka toinen päivä mä toivon että mä unohtaisin, vaikka tiedän etten pysty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sisälläni kirjoitti:

Suurena möhkäleenä, piilossa ettei kukaan näe. Ei ole ketään, kelle puhua ja vaikka olisikin, tuskin osaisin. Enää en pysty edes kirjoittamaan, sattuu kaikki niin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu