Oletteko matkustaneet ulkomaille tänä kesänä?

Kertokaa matkakokemuksistanne.
11181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Käytiin Ahvenånmaalla, eikä mennä sinne enää koskaan, paskapaikka.
oli ensimmäinen ja viimeinen kerta, turhaan on ylistetty.

Äänestä
  • Mikä siellä mätti?

    Äänestä

  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    💋 ­­N­­y­­m­­f­­­o­­m­­­a­­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17918434e

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Jatkuu...

Äänestä

No.

Äänestä

Järkyttävää, sanoisi iltapäivälehdet.

Äänestä
  • YouTube on persaukisille.

    Äänestä

Viipuri oli erittäin hyvä kokemus

Äänestä

En vielä mutta Välimerellä olisi mukava käydä loppukesästä tai alkusyksystä

Äänestä

Tein etelänmatkan Suomeen. Enontekiön Hettaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kertokaa matkakokemuksistanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu