Olen saanut parran pois!

Olen 14 vuotias poika. Minulla kasvoi partaa vähän aikaa sitten, satunnaisia tummia karvoja ja enemmän haaleita. Käytin vähän aikaa nyppimiseen ja nypein koko leuan alueen missä niitä oli. Eipähän kasva enää :D Kannatti nyppiä. Taidan ylähuuleen laittaa veet kylmävahaliuskoja.
1925
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kyllä ne siitä vielä takaisin kasvavat..
itse muutenkin ainakin tykkään enemmän kun on vähän partaa kuin sellainen siloposki.
Mutta eipä mitään, kaipa ne sitten sellaisena höyhtyvänä pysyvät jos aina käyttää vahausta niiden poistamiseen että onnea vaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jes! kirjoitti:

Olen 14 vuotias poika. Minulla kasvoi partaa vähän aikaa sitten, satunnaisia tummia karvoja ja enemmän haaleita. Käytin vähän aikaa nyppimiseen ja nypein koko leuan alueen missä niitä oli. Eipähän kasva enää :D Kannatti nyppiä. Taidan ylähuuleen laittaa veet kylmävahaliuskoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu