Olemme olleet 50v naimisissa. Aina kun luen alistamisesta, muistan kun mieheni haukkui minut pettymykseksi. Loukkaannuin sydänjuuria myöten. Hän olisi kaivannut värikkäämpää ja seksuaalisempaa valintaa. Olen tavallinen, aikoinaan hyväpalkkainen uranainen.
Hän kyllä pyysi anteeksi, mutta olen sitä mieltä entisen pomoni mukaan, että vihainen kertoo todelliset tunteensa. Mies ei suostu puhumaan tästä vanhasta riidasta. Hän vain totesi ettei vanha kettu opi uusia temppuja. Myöntää kyllä oman rajallisuutensa.
Tavallisessa elämässä pärjäämme varsin hyvin, siihen kuuluu mm lapsenlapset ja harrastukset ja koti. Minua harmittaa se, että harmittaa vanha asia. Olen itsekin tehnytvirheitä, joista edes mies ei tiedä.
Vanha haukkuminen närästää
3
528
Vastaukset
- Anonyymi
Tarkoitatko naisen dominointia vai alistumista?
Femdom vai master rooleja?
Vieläkään ei ole myöhäistä aloittaa rakentavaa keskustelua asiasta ja, jos terveys sallii, niin ryhtyä kokeilemaan fetissin toteuttamista.
haukkumisella on saattanut sulkea oven lopullisesti varmuuslukkoineen.
Nimimerkki aikanaan keskustellut ja aloittanut soveltamisen. Toimii 54v avioliiton jälkeen. - Anonyymi
Kyllä ne ilkeät sanat muistaa aina. Olen myös kuullut vaikka minkälaista, itse en pystyisi edes tuollaista sanomaan, ihmettelen mistä tuollaiset sanat opitaan.
Seksuaalisuuden oppiko otetaan pornosta miesten taholla vai onko poikien yhteistä mieltä opetella.
Huomaan että naisen kunnioitus on monilta miehiltä kokonaan pois, on vain se pikkupoika siella haarojen välissä, joka ei ymmärrä mistään mitään.
Jokainen mies saisi paremman elämän, kun muistaisi aina kunnioittaa ja auttaa vaimoaan tai tyttöystäväänsä ja luopuisi renttusakista, jota pojat sinkkuina viettävät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1781476
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431061Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38745- 14670
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21660Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä29653- 37653
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall184604Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17593