Vaunun kanssa pelleily Hartolassa

Kannattaisiko jättää vaunu kotiin ja jäädä sinne itse myös jos muut autoilijat vituttaa.
51152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Varsinkin jos ei osaa peruuttaa vaunun kanssa niin paras jättää vaunu kotiin.

Terv. 40+ vuotta rahtarina

Äänestä

Ja 40 vuotta sama paskanen rahataritakki päällä. Lihapiirakka kahdella nakilla ja paljon kurkkusalaattia.

Äänestä
  • Ei voi olla sama takki. 40 vuoden aikana rahtariranet vähintäänkin kolminkertaistaa painonsa.

    Äänestä

isoja ne takit on aina aloittelijalla. Vanhana ovat kuin Micheliniukkoja

Äänestä

Eikö tällä yhdellä karavaanari fanilla ole muuta ollut 40 vuoteen kun lihapiirakka kahdella nakilla ja paljon kurkkusalaattia. On se joillakin helppoa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kannattaisiko jättää vaunu kotiin ja jäädä sinne itse myös jos muut autoilijat vituttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu