Teslan superlaturit käyttökieltoon

Jyväskylässä on asetettu käyttökieltoon Teslan hengenvaaralliset superlaturit.
Savua ja pauketta.

https://www.ksml.fi/paikalliset/6065326
3384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olipa hyvä juttu vaikka en lukenutkaan, kun oli maksumuurin takana.

Äänestä

Ikävää tuollainen super tekniikka ameeriikasta$💩💩

Äänestä

Samanlaisia muuntamoita on muissakin latausasemissa. Olisiko rotta jyrsinyt kaapeleita muuntamossa.

Ei aiheuta hengenvaaraa kunhan ei pistä näppejään muuntamon sisälle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jyväskylässä on asetettu käyttökieltoon Teslan hengenvaaralliset superlaturit.
Savua ja pauketta.

https://www.ksml.fi/paikalliset/6065326

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu