Paavo Arhinmäki on Suomen kovin maalittaja?

Oletteko samaa mieltä? Ainakin kovapalkkaisin.
11212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Lintman oli samalla maalauskurssilla kuin terroristi Arhinmäki ..

Äänestä
  • ₕₑᵢ|ₕₑᵢ|
    hyvä kommentti

    Äänestä

Joko maksoi tägäilyt? Täys pelle.

Äänestä

Paavo pelasi futista oli maalitykki

Äänestä

Arhinmäelle taitaa keitto maistua liikaa, kännissä laukoo mitä sattuu ja luulee olevansa kukkulan kuningas??

Äänestä

Uli uli! Onko nyt itse mestaria loukattu. No eiköhän muutama salapaukku lohduta.

Äänestä

Hohooo😆

Äänestä

Kannattas pitää matalaa profiilia

Äänestä

Se maalaa kenellä on eniten spraypulloja repussa. Arhinmäki haluaa olla juhlapyhinä maalaamassa.

Äänestä

Arhinmäki taisi potkia pussikaljapäissään auton keulankin säpäleiksi tässä taannoin

Äänestä

Maalittaja taitaa käyttää maaliohenteita muuhunkin tarkoitukseen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oletteko samaa mieltä? Ainakin kovapalkkaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu