Haittaako ikäeromme 50 vuotta?

Sehän ei ole paljon meille
6294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Melko nuori olet mutta ikää tulee vielä

Äänestä
  • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Ja sulle tulee aina sama lisää päälle. Mut eihän rakkaus ikää katsoaaaaah!😆😂😇☺️😂😂😂

    Äänestä

60 vuotta alkaa olla liikaa?

Äänestä

Pyritään 55 vuoteen

Äänestä

Kehdostako suoraan alat iskemään eikö taitosi muuhun riitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sehän ei ole paljon meille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu