Mistä löytää kiva mies pidempään sivusuhteeseen

Anonyymi-ap

Olen reilu 40-vuotias nainen, jonka pitkä ”parisuhde” on ollut jo useamman vuoden kämppistasolla. Miehelle tämä on ok, mutta itse kaipaan kipeästi muutakin eikä ero tietyistä syistä ole nyt mahdollista.
Mistä ihmeestä voisin löytää mukavan, täysjärkisen, urheilullisen, itsestään huoltapitävän miehen, joka olisi kiinnostunut pidemmästä sivusuhteesta, johon kuuluisi seksin lisäksi muutakin yhdessäoloa? Itse en niin välitä yhdenyön jutuista.
Deittisovelluksiin en halua laittaa kuvia, ettei vahingossakaan osu väärien ihmisten silmiin.

15

2016

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oletko mukava, täysjärkinen, urheilullinen, itsestään huoltapitävä nainen, joka on oikeasti kiinnostunut pidemmästä sivusuhteesta?

      • Anonyymi

        Olen ja siksi niitä ominaisuuksia arvostan myös miehessä.


    • Anonyymi

      Muutoin vois jopa vaikka harkitakkin mu en oikei vastaa mittää noista kuvauksistasi ja siksi toisekseen tuskin satuttas asuu edes riittävän lähekläin erräkö tuossa olisi mitään järkeä mu ajatuksena tähän väliin ihan houkutteleva ny kun poikamies aikaa viettää muutenkin

      • Anonyymi

        Omanlaisensa saavutus kai tuokin, jos mikään ominaisuuksista ei osu 😆


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Omanlaisensa saavutus kai tuokin, jos mikään ominaisuuksista ei osu 😆

        Eiks vai


    • Anonyymi

      Samanlainen tilanne minulla. Kuvauksesi sopii minuun, kun hiukan nipistää. Elikkä lyhyesti, tässähän minä olen. Ota ja omista, siellä sivussa.

      • Anonyymi

        Osuuko sijainniksi Uusimaa ja iäksi jotain 35-49 välillä? Jos osuu, niin missä jatketaan keskustelua?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Osuuko sijainniksi Uusimaa ja iäksi jotain 35-49 välillä? Jos osuu, niin missä jatketaan keskustelua?

        Ikä osu haarukkaan mu uudellemaalle ainakin helsinkiin täältä on noi sataviiskyt kilsaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ikä osu haarukkaan mu uudellemaalle ainakin helsinkiin täältä on noi sataviiskyt kilsaa

        Välimatka voi olla turhan haastava? Mitä mieltä olet?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Osuuko sijainniksi Uusimaa ja iäksi jotain 35-49 välillä? Jos osuu, niin missä jatketaan keskustelua?

        Ei minulla osu kumpikaan, joten taitaa keskustelu jäädä. Etkä varmaankaan ota ja omista. Tsemppiä sulle jatkoon.


    • Anonyymi

      Mä voisin ollakin kiinnostunut. Kaikki muut kriteerit täytän, mutta täytin juuri 50🙂 Itse en halua tällä hetkellä mitään vakavaa suhdetta niin tääläinen järjestely voi toimia loistavasti. Ja asun uudellamaalla.

    • Moi vieläkös etsit suhdetta? Tmies35v

    • Anonyymi

      Laita mulle kik Hoikkasportti ehkä saadaan jotain aikaiseksi ;)

    • Anonyymi

      Hyvin pien todennäköisyys löytää muita kuin seksistä kiinnostuneita tuossa tilanteessa

    • Anonyymi

      Tinder Mikael 55

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna niin nättinä Amsterdamin Business Foorumilla

      Upeasti edustaa taas Suomea ulkomailla meidän kansainvälinen superstaramme. Miksei persuilla ole ketään siedettävän näk
      Maailman menoa
      79
      8098
    2. Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava

      Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta
      Maailman menoa
      83
      7503
    3. Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!

      🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin
      Maailman menoa
      21
      7476
    4. Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä

      HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html
      Maailman menoa
      198
      7107
    5. Purra tekee hyvää työtä, me suomalaiset haluamme että hän jatkaa myös

      seuraavan hallituksen valtiovarainministerinä. Kovina aikoina pitää olla kova.
      Maailman menoa
      84
      5924
    6. Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?

      Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k
      Maailman menoa
      82
      5810
    7. Ratkaisujen tarjoamisen sijaan SDP on keskittynyt levittämään väärää tietoa

      Kokoomuksen kansanedustaja Martin Paasi on turhautunut eduskunnassa käytävään salikeskusteluun. Hän kertoo, miksi. – Ko
      Maailman menoa
      104
      5532
    8. Windows-herrasmiehet vs. Kaulahuivikerho

      ======================================== W I N D O W S - H E R R A S M I E H E T ==============================
      Sodat
      0
      4290
    9. Persut ne lomailee veronmaksajien piikkiin

      Nämä rötösherrat kyllä putoavat onneksi eduskunnasta. Ja kuten Marin maksoi aamupalansa, niin nämä reissut pitää periä m
      Maailman menoa
      27
      3244
    10. Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro

      Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j
      Maailman menoa
      2
      987
    Aihe