Tässä kaksi hyvää keskustelupalstaa!

Tulkaa näille ja unohtakaa jo koko VITUN kakkis!

http://keskustelu.bodylehti.fi
http://www.createphpbb.com/phpbb/index.php?mforum=whitepaleforum

Avatkaa jo silmänne ja herätkää! Timon nettikauppa tulee jyräämään kaikki alleen!
41576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Paskaa jauhetaan paskaa jauhetaan

Äänestä
  • mene hoitoon!!!

    montako alteregoa oikein omaat täällä!
    mene jo pois kuvotat minua, oksennan pällesi! byööökkk

    Äänestä

Sinuna harkitsisin tota pakkiksen haukkumista. Aika nopeesti joudut makselee vielä..

Äänestä

Naarettavaa sun sivuilla uhkata polisiilla mieheltä, jolla on niin paljon uhkauksia joka suuntaan ja haukkumisia. Joudut itse vaan maksumieheksi.fakta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gyno kirjoitti:

Tulkaa näille ja unohtakaa jo koko VITUN kakkis!

http://keskustelu.bodylehti.fi
http://www.createphpbb.com/phpbb/index.php?mforum=whitepaleforum

Avatkaa jo silmänne ja herätkää! Timon nettikauppa tulee jyräämään kaikki alleen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu