individual ink?

Joo siis missäs päin turkuu tää mesta on..
oon kuullu parilta tutulta jostain liikkeestä
oliskohan ollu mikaelin kirkon, tai jonkun kir-
kon lähellä..kuulemma helvetin hyvä liike?
3603
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

koulukatu 17.turku osoitteessa sijaitsee ja studion kotisivut osoitteessa http://www.individualink.com/ josta löytyy lisätietoa.

Äänestä
  • kertokaas kans muuta kommentia kyseisestä paikasta! juu ja on siinä iha mikaelin kirkon vieressä.

    Äänestä

  • kekenomi kirjoitti:

    kertokaas kans muuta kommentia kyseisestä paikasta! juu ja on siinä iha mikaelin kirkon vieressä.

    Asiallinen,turvallinen ja laadukas paikka kyseessä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tomppe kirjoitti:

Joo siis missäs päin turkuu tää mesta on..
oon kuullu parilta tutulta jostain liikkeestä
oliskohan ollu mikaelin kirkon, tai jonkun kir-
kon lähellä..kuulemma helvetin hyvä liike?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu