Annele koru valmistaa kauniita koruja, mutta ikävää että lähes identtisiä koruja löytyy maailmalta. Eli ei ihan kyllä itsekeksitty korumalli. Silti kauniita.
Annele korut
Anonyymi-ap
1
4055
Vastaukset
- Anonyymi
Katsoin myös, että Temusta saisi samanlaiseen koruun tarvikkeet, mistähän esim. cup cake korvisten helmet ovat alkujaan? Voiko olla jopa sama valmistaja kuin Temun helmissä. Täytyy laittaa Annelelle kysymystä. Ois tosi tärkeä erottua ja infota alkuperästä jotta tällaisia ihmetyksiä ei synny.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka1113317GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?
GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys491213- 831182
Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut
Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja561147Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!
Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!351072- 601027
Autolla puuhun
Halapahallin kohilla auto puuhun, lujaa on tultu ja ei oo pysyny hallinnassa. Taisipa olla lundin pojan auto, eipä tainn27930- 67888
- 53877
Tunnustan
Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle39872