Olisko Rentusta ystäväksesi.Kunnolliset miehet on jo varattu.Miksi siis et kokeilisi...
En osaa mitään,olen laiska,mutta rikas ja ruma.
Sitäpaitsi poltan tupakkaa.Joten...
En osaa mitään,olen laiska,mutta rikas ja ruma.
Sitäpaitsi poltan tupakkaa.Joten...
Vastaukset 19
Vanhimmat
että yhtään ystävää ei löydy.Mutta katsotaan...
löytää, pd! :oD
...sen sanoit... §8>D)
tulee tehtyä monen monta virhettä. Ja jos niistä joskus oppineena ja viisastuneena olisi valmis ja halukas ystäväksi, otan Ihmemaasta käsin Sinuun yhtetyttä!
olla outo lintu. Mielikuvitukseni on liian vilkas ja runsas tavoittamaan ketään. En usko, että minulle löytyy ymmärtäjää. Taidan olla pelottava kummajainen..Olen vain pieni ihminen. Yksityisetsiväksi ryhtynyt. Liian monasti aivan oikein perustein napannut väärän ihmisen!=o)
Vääriä ihmisiä ei olekkaan. On vain oikeita ihmisiä, mutta kaikki eivät sovi kaikille. Onneksi.
Mielikuvitus on hyvä asia, mutta jalat kannattaa pitää siitä huolimatta maassa. Ole rohkea. Luottamalla itseesi opit myös muilta.
Jos et olis rikas, niin huolisin ystäväksi. Valitan...
...muutenkin kuin taloudellisesti...
No siinä tapauksessa, jos tarkoititkin henkistä rikkautta, voisin olla ystäväsi...
Hyvä.Ystäviä ei ole liikaa.Hyviä ystäviä on vähän.
Kullan arvoisia ystäviä-onko niitä.
Nii-in,mutta haluatko todella ystäväkseni...?
Olen olohuoneessa 20.00 tänään.
sä ystävän.....haluaisin yrittää ystäväksesi. Enhän edes tiedä onko minusta ystäväksi, takuuta en voi antaa.
Siis chattiin? En ole sitä harrastanut, mutta voisin kai kokeilla. Tavataan, ystäväni!
Minä olen ollut kahdesti naimisissa ja kummallakin kerralla rakastuin renttuun, joten nyt olenkin ajatellut olla ihan yksin (nyyh!) kun ei ole sopivaa tarjolla.
miksi mennä naimisiin asti...yllättyisit varmaankin...
sinäpä sen sanoit, ystäviä voi aina olla. En tiedä miksi retkahdin naimisiin mutta kai se oli se nuoruus ja hulluus. Nyt oon viisastunut ja haluan vain lämmintä kainaloa ja "viisaita" sanoja.
...sanoja olen minäkin välillä vailla. Niitä kainaloita varmaan on tyrkyllä ihan riittävästi, varsinkin naisille. Mutta,tärkeää ei ole se,että etsii ihmisen kenen kanssa on mukava mennä sänkyyn, vaan se, että etsii ja löytää ihmisen jonka kanssa on mukava nousta sängystä.
olet aivan oikeassa, sänkyynmenolla ei niin väliä vaan todellakin sillä, miten viihtyy yhdessä. Elämässä on niin paljon muutakin tehtävää ettei siinä aina tarte edes ajatella seksiä.
...niin ystävyys on on mahdollisempi. Voisit vaikka kirjoittaa aluksi jos kiinnostaa. Yllättyisit varmaankin...
niin mihinkähän kirjoittaisin?
[email protected]