Nyt Sanna on jälleen päivittäin Seiskan kannessa aivan kuin vanhoina hyvinä aikoina.
No hyvä niin, Seiskan sivuilla Sanna on oikeassa kontekstissaan.
No hyvä niin, Seiskan sivuilla Sanna on oikeassa kontekstissaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
On ollut juttua siitä, että Sanna aikoo ryhtyä pitämään puheita, eikö tuon voisi toteuttaa Seiskan kautta?
Sannahan voisi ryhtyä julkaisemaan videoita Seiskan sivuilla, pitäisi puheita. Sanna voisi kertoa, kuka juuri sillä hetkellä on poikaystävä, millä festareilla on käynyt ja millaiset uudet reikäfarkut ja napapaita on.
hullujen huoneitakin on
😁😁👍👍
Matin laduilla hiihtää?
Pian uusi liitto, sitten laulajan uraa ja viihdetaiteilijaa.
Pitää pysyä lööpissä.
Seiska, persujen Pravda.
Hyvä kulttuurilehti. Meille on jo vuosia toitotettu monikulttuurisuuden arvostamisesta ja eri kulttuurien tapoihin perehtymisestä. Seitsemän päivää - lehti on juuri sellainen, joka tarjoaa meille kantasuomalaisille paljon tietoa kultturelleista tapahtumista.
On ilo perehtyä entisen ja nykyisen hallituksen työkuvioihin.
Totta. Seiska on yhtä uskottava kuin Pravda.
Jonkun mahtimiehen mukaan "luotettavampi kuin Helsingin Sanomat"
Totta, huomasin jo edellisen hallituksen aikana.
Mitäs pahaa seiskassa on. Luotan siihen miljoona kertaa enemmän kuin suomen uutisiin.
Luin tossa just et Samba on kuulemma yrityksenkin perustanu! Ilmeisesti säilömään noi tulevat puhujanpalkkionsa, josta voi sit nostaa ne verottomina osinkoina?
Mitäs kommarit tähän? :)
PS: Firman nimi näköjään MA/PI Oy, jos ketä kiinnostaa.
Mites nuo Amazing race ilmastomatkalle lähtevät vasemmistolaiset. Kannattaisiko perustaa Oy, jonne mahdolliset palkkiorahat, kepeällö verotuksella sitten ulos.
No johan ne saa ilmasen maailmanympärimatkan, ja siitä vielä lisäks jonkunnäkösen palkkionkin, joten eks toi jo riitä?
Palkkion voisi ohjata Oy: n ja pienemmällä vero% sitten ulos 👍👍
#vassari
Ennen oli Matti Nykänen, nykyisin Sanna Marin.
Sanna laskee alamäkeä Matin jälkiä pitkin.
Voi Sanna parkaa. Nätti naisparka monenlaisten himojen heiteltävänä! Yrittäisi ryhdistäytyä edes lapsensa vuoksi.
Viranomaiset vei lapsen. Harvoin narkkarit saa lapsiaan pitää.
Miten te jaksatte...
Muut pellet kuollu tai vankilassa?
Sanna laittaa lapsen häkkiin kun lähtee radalle.