Tuleva aviomieheni halusi kovasti seksiä ennen avioliittoa. Tulin yllättäen raskaaksi. Menimme naimisiin. Kun vauva oli syntynyt oletin että nyt se avioliiton seksielämä alkaa. Hyvin pian mieheni kuitenkin muutti toiseen huoneeseen nukkumaan, mistä olin kovasti pahoillani.
Kului noin vuosi tai kaksi. Olimme siinä pisteessä, että mieheni hakkasi minua useita kertoja. Hän raivosi minulle. Muutaman vuoden kuluttua hän kuitenkin ilmeisesti erinäisten syiden takia lopetti fyysisen väkivallan. Minulla oli välillä oma asunto, josta kuitenkin sitten luovuin. Hän jatkoi henkistä väkivaltaa. Käyttäytyi kuin narsisti. Koska minulla on mielenterveysongelmia, pelkäsin etten erossa saisi lasta hoitooni.
Näin on kulunut yli 20 vuotta. Nyt lapsi on aikuinen. Välillä meillä on mieheni kanssa ihan hauskaa. En vaan ole pystynyt antamaan hälle anteeksi vuosia jolloin hän vain haukkui minua. Ei ollut seksiä, ei hellyyttä. Lapsesta hän on huolehtinut hyvin (kai). Kuitenkin ero olisi vaikea. Ehkä.
Olen monta vuotta ollut ihastunut toiseen. Hän on jotenkin ollut minulle merkityksellinen, vaikkakin täysin epäsopiva minulle. Mutta ymmärrän toki, että varattuna naisena en missään tapauksessa voi häntä saada. En tosin saisi häntä sinkkunakaan, joten väliäkö sillä.
En pysty keskustelemaan mieheni kanssa. Arvailen vain keitä muita hänellä on vuosien myötä ollut vai onko ollut. Olemme nyt aika ystävällisissä väleissä. Herättääkö tämä mitään ajatuksia?
En voi antaa anteeksi
Anonyymi-ap
1
449
Vastaukset
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17962593i
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 938018
- 403842
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021896- 241290
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html321123Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,301057Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53847Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia10840Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31812Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v27752