Mites nyt sitten tulimummot ja persupojat?

Bi-seksuaali presidentiksi.
Elämän koko kirjo presidenteissä täyttyy.
Heterot-Homo-Lesbo-Bi
😇
6187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Rikon pyhän lupaukseni, äänestän kokoomusta.

Äänestä

Jos joku ei tiedä mitä ovat " Tulimummot"
Katsele TV7

Äänestä

Maailma menossa oikeaan suuntaan.

Äänestä

Maaseutu henkisyys on heikentynyt koko ajan.

Äänestä

Kenestä kyse ?

Äänestä
  • Mannerheim

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Bi-seksuaali presidentiksi.
Elämän koko kirjo presidenteissä täyttyy.
Heterot-Homo-Lesbo-Bi
😇

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu