Onko ketään kuka olisi syönyt säännöllisesti ja ohjeen mukaan cla kapseleita. auttaako ne mihinkään ?
sain itse juuri 120 kapselin satsin.. ajattelin ne vetää naamaan, ja katsoa auttaako..
mut kokemuksia kenelläkään ????
sain itse juuri 120 kapselin satsin.. ajattelin ne vetää naamaan, ja katsoa auttaako..
mut kokemuksia kenelläkään ????
Vastaukset 6
Vanhimmat
mitä ovat jamihin vaikuttavat?
Tieteellistä pohjaa kapseleiden vaikutuksista ei ole. Puolet tutkimuksista (puolueettomia?) osoittaa, että CLA edistäisi rasvan palamista. Toinen puoli tutkimuksista osoittaa, että ei vaikutusta.
Yksi varma vaikutus niillä tosin on, valmistajan pankkitili lihoaa ja sinun laihtuu :)
Vastaavat "lahdutustuotteet" senkuin yleistyvät, koska länsimaissa ihmiset syövät nykyään ainakin kahden edestä.
-VT
Itse olen popsinut cla nimisiä pillereitä 2viikon verran. alle viikossa paino tippu 1 kg.
Olin kipeenä toisen viikon, joten sillon en pystynyt urheilla, joten ei tuloksiakaan sitten siltä ajalta näkynyt. eli kannattaa urheilla ainakin kolmesti viikossa kun popsit noita pilsuja.
Jalat ovat mielestäni hoikentuneet(kiinteytyneet.) luulisin, että pillereitten ansiota.
Olisi kiva kuulla myös myöhemmin sinusta, että ovatko ne sinua auttaneet..
oletteko tilaneet tuota wrangelta?vai saako sitä jostain muualtakin?itsekkin olen suunitellut tilaavani tilasin sen lehen jo.nehän maksaa jotain 25ekua?!?
Saa niitä kapseleita luontaistuotekaupoistakin, erimerkkisinä ja hintasina..
juu joku 25 e postikuluineen..
http://www.terveyskaupat.net/nettikauppa/painonhallinta/laihduttajan_cla_plus/